Domy na przedmieściach

ocenprace.waw.pl

Wielu z nas marzy o tym, żeby wyprowadzić się z miasta. Czasem mamy po prostu dość zgiełku, hałasu, tego, że nie mamy gdzie się podziać a nasze dzieci nie mają gdzie się bawić. Nawet jeśli jest gdzieś plac zabaw na osiedlu to przychodzą tam chuligani albo załatwiają się psy.

Dlatego marzy nam się własny domek z ogródkiem, gdzie nikt nam i naszym dzieciom nie przeszkadza. Można więc zamieszkać na wsi, albo na przedmieściach. Domy na przedmieściach znane są nam głównie z amerykańskich filmów.

Już dawno temu, gdy oglądaliśmy serial „Cudowne lata” widzieliśmy jak wygląda taki model życia. Przyglądaliśmy się, jaki kształt mają takie domy, jak są zbudowane, jak wyglądają garaże i chodniki. Było to bardzo ciekawe doświadczenie bo u nas wtedy jeszcze nikt nic podobnego nie budował.

Dziś domy na przedmieściach powstają i u nas. Osiedla średniej wielkości domków, z których każdy ma szeroki podjazd i garaż – powstały w oparciu o posadzki garażowe i bramy garażowe Oknoplast – a sąsiedzi pozdrawiają się na ulicach i czasem się odwiedzają. To zazwyczaj bardzo spokojne okolice.